Welltone – kvapky hypertenzia. Môžete si objednať tuWelltone sú kvapky , ktoré sa odporúčajú ľuďom trpiacim hypertenziou. Ide o veľmi vážny stav a jednu z najčastejších príčin predčasného úmrtia. Včasná liečba minimalizuje riziko vážnych komplikácií, ale sú tieto kvapky skutočne schopné obnoviť normálny krvný tlak?

Aké sú príznaky hypertenzie?

Hypertenzia je veľmi časté ochorenie a je dobre známe, k čomu môže v konečnom dôsledku viesť, ak sa nelieči. Napriek tomu mnoho ľudí prvotné príznaky choroby ignoruje, no stáva sa, že pacienti žiadne príznaky nepociťujú alebo si ich mýlia s bežnými, neškodnými neduhmi vyplývajúcimi napríklad z únavy. sa dozviete z tohto zaujímavého článku.

Najčastejšími príznakmi hypertenzie sú

 • bolesti hlavy a závraty
 • poruchy dýchania
 • bolesť alebo tlak na hrudníku
 • dýchavičnosť – krvácanie z nosa
 • chronická únava-
 • poruchy spánku

Ak sa objavia tieto príznaky, stojí za to navštíviť lekára. Väčšina ľudí ani nevie, že má vysoký krvný tlak a v 89 percentách prípadov vysoký krvný tlak spôsobuje infarkt. Dôležité je, že hypertenzia postihuje nielen seniorov, ale aj mladých ľudí a už nejaký čas pribúda aj pacientov po infarkte, ktorí ešte nemajú 40 rokov.

welltone 2 Welltone  kvapky hypertenzia. Môžete si objednať tu
Welltone – kvapky hypertenzia cena

Welltone – čo to je?

Aj keď hypertenzia zatiaľ nespôsobuje žiadne nepríjemné príznaky, stále nie je pre telo dobrá. Vždy, keď máte podozrenie na vysoký krvný tlak, je vhodné navštíviť lekára. Pri hypertenzii sa pacientom často odporúča zmeniť životný štýl, teda zdravšie stravovanie, viac pohybu, vysadenie stimulantov, chudnutie. Zavedenie týchto zmien však nie je jednoduché a účinky zvyčajne trvajú pomerne dlho, preto lekár predpisuje aj lieky.

vhodne zvolené doplnky stravy ako Welltone drops , na báze jemných, bylinných zložiek, ktoré však majú také vlastnosti, ktoré priaznivo ovplyvňujú prácu obehového systému. Výrobca zdôrazňuje , že pri objednávke môže zákazník počítať s konzultáciou s odborníkom, ktorý mu pomôže vypracovať individuálny liečebný program .

koho je Welltone určený ?

V príbalovom letáku sa dočítate, že Welltone kvapky sú bezpečné pre ľudí všetkých vekových kategórií, bez ohľadu na to, ako dlho majú vysoký krvný tlak a aké sú presné merania krvného tlaku.

Welltone je vo forme kvapiek, a preto je ideálnou alternatívou pre ľudí, ktorí sa obávajú žalúdočných nevoľností spôsobených tabletami a nechcú zbytočne zaťažovať pečeň.

Welltone obsahuje ?

 • Výťažok z plodov hlohu – Posilňuje a zlepšuje elasticitu ciev. Odstraňuje prítomnosť ktorých zvyšuje riziko srdcového infarktu a mŕtvice. Zlepšuje krvný obeh a podporuje prácu srdca, často sa nachádza v tomto type prípravkov a je jednou z hlavných zložiek tabliet tzv.
 • Extrakt z materinej dúšky – Veľmi účinný, prírodný liek na srdce a upokojenie. Odstraňuje dýchavičnosť, zmierňuje bolesti hlavy a tinitus. Znižuje krvný tlak. Má pozitívny vplyv na spánok a pohodu.
 • Výťažok z chmeľu – Riedi krv, odstraňuje drobné aneuryzmy. Obnovuje správny rytmus srdca. Chráni pred srdcovo-cievnymi ochoreniami ako srdcový infarkt či mozgová príhoda obsiahnutá aj v inom prípravku tzv
 • Extrakt z lipového kvetu a ľubovníka – Pôsobí posilňujúco na steny ciev, urýchľuje regeneráciu poškodených tkanív.
 • Extrakt z prasličky roľnej – Bohatý zdroj flavonoidov, ktoré ničia patogénne voľné radikály, čistia telo od toxínov a odstraňujú zápaly. Praslička roľná obnovuje rovnováhu voda-soľ, zlepšuje činnosť srdca a chráni pred rozvojom aterosklerózy.

Akčné kvapky Welltone

Ako Welltone účinkuje ?

 1. Aktívna receptúra kvapiek Welltone začne pôsobiť od prvej aplikácie. Príznaky ako dýchavičnosť, opuchy končatín, búšenie srdca a tinitus veľmi rýchlo vymiznú. Tlak klesá na správnu úroveň, ale Welltone to robí jemne, bez náhlych skokov.
 2. Welltone posilňuje bunky a celý kardiovaskulárny systém. Odstránia sa aterosklerotické pláty a nevytvoria sa krvné zrazeniny, ktoré by mohli viesť k mŕtvici alebo infarktu . Srdcový rytmus sa ustáli a čím dlhšie liečba trvá, tým menej časté sú výkyvy krvného tlaku. Welltone má posilňujúci a ochranný účinok, takže po suplementácii si telo dlhodobo udržuje optimálnu formu a už nedochádza k problémom so srdcom.
 3. Výrobca dodáva, že Welltone pomáha aj ľuďom po mozgovej príhode – kvapky zlepšujú pamäť, obnovujú efektivitu a majú ochranný účinok na obehový systém.
 4. Welltone kvapky budú ešte lepšie, keď sa kúra rozšíri o niekoľko zdravých návykov, ako sú pravidelné prechádzky na čerstvom vzduchu, ľahšia strava, obmedzenie konzumácie kávy a alkoholu a odvykanie od fajčenia. Hypertenzia je považovaná za civilizačné ochorenie, ktoré veľmi často vzniká v dôsledku nezdravého životného štýlu, ktorý podporuje nadváhu, srdcovú slabosť a rozvoj aterosklerózy.

Welltone – existujú vedľajšie účinky?

Welltone je bylinný prípravok, ktorý neškodí zdraviu. Len v prípade alergie na zložky môže dôjsť k alergickej reakcii, preto si pred začatím liečby treba pozorne prečítať príbalový leták.

Je povolené kombinovať Welltone s liekmi na vysoký krvný tlak, ale pre vašu vlastnú bezpečnosť sa oplatí požiadať lekára o povolenie. Welltone je doplnok, ktorý dopĺňa liečbu a nenahrádza lieky na predpis.

Výhody použitia kvapiek Welltone :

 • rýchla a jemná normalizácia krvného tlaku
 • normálny srdcový rytmus
 • čistenie krvných ciev od aterosklerotických plakov
 • normálna hladina cholesterolu
 • posilnenie krvných ciev

Welltone kvapky ?

– rozpustite 15-20 kvapiek v pohári vody alebo šťavy

– pripravenú tekutinu vypite ráno a večer

– pokračovať v suplementácii po dobu 30 dní

Kúru možno systematicky opakovať, ale medzi cyklami sa odporúča dvojtýždňová prestávka.

Je Welltone účinný?

Na vytvorení receptúry Welltone pracovala skupina špecialistov. Produkt bol vysoko hodnotený a má všetky zákonom požadované certifikáty kvality.

Kardiologický ústav vykonal klinické štúdie na 125 mužoch a ženách trpiacich hypertenziou. Vo väčšine prípadov sa tlak normalizoval , plus eliminácia srdcových arytmií a eliminácia krvných zrazenín.

Recenzie Welltone

Aké názory, komentáre má Welltone kvapky ?

„Môj otec mal vysoký krvný tlak, ale tvrdošijne odmietal liečbu, pretože povedal, že sa cíti skvele. Až po hospitalizácii v predinfarktovom stave začal brať svoju chorobu vážne. Objednal som mu Welltone , pretože sme chceli začať s miernejšími prostriedkami, ktoré neničia pečeň. Kvapky zabrali veľmi rýchlo, asi po mesiaci začal mať tatinko normálny tlak, pokojne spal celú noc, nebolela ho hlava. Teraz berie kvapky profylakticky, aby si udržala dobré zdravie.“ Hedviga

welltone 1 Welltone  kvapky hypertenzia. Môžete si objednať tu
Welltone – kvapky hypertenzia cena

“ Objednal som si Welltone na odporúčanie svojho lekára. Nebola som ešte natoľko chorá, aby som potrebovala silné lieky, ale tlak som už mala príliš vysoký a musela som s tým niečo robiť. Mesiac som pil kvapky a ked som isiel na kontrolu, skoro vsetky vysledky boli v norme. Cítim sa oveľa lepšie a každých pár týždňov sa vraciam ku kvapkám, aby som si udržal správny krvný tlak.“ Karina

„Hypertenzia je v mojej rodine už dlho, takže viem, že je to naozaj vážne ochorenie. Naozaj nechcela dopustiť, aby sa môjmu srdcu stalo niečo zlé, a tak som sa po tridsiatke začal obzerať po dobrých suplementoch. Padlo to na Welltone , pretože mi tento doplnok odporučil kamarát doktor. Kvapky majú prírodné zloženie, ale pôsobia veľmi efektívne, pretože nemám problémy s krvným tlakom, cholesterol mám v norme, srdce funguje správne.“ Dominika

Cena Welltone Drops ? Aká je cena?

Cena za balenie kvapiek Welltone predstavuje výrazné zníženie

Počet dostupných balíčkov so zľavou je obmedzený.

Kde si môžete kúpiť Welltone ?

Welltone kvapky v internetových obchodoch a na webových stránkach, zvyčajne môžete získať falošné. Originálne kvapky sa predávajú iba na oficiálnych stránkach a iba na tu uskutočnené objednávky sa vzťahuje záruka výrobcu.

Zadanie objednávky vyzerá takto:

– odošlite online formulár s kontaktným číslom

– prijmite telefonát od konzultanta, ktorý vám pomôže prispôsobiť liečbu vašim potrebám

– za zásielku môžete zaplatiť až pri prevzatí

Vložiť komentár