Veniselle – masť kŕčové žily. Môžete si objednať tuNa trh sa práve dostal moderný krém na kŕčové žily, ktorý má odstrániť opuchy a pocit ťažoby v nohách. Výrobca uisťuje o účinnosti tohto krému. V recenzii nižšie skontrolujeme, aké názory sa objavujú na fóre na tento krém, ako funguje a kde ho môžete kúpiť?

Čo je Veniselle ?

Veniselle je nový krém na kŕčové žily, ktorého úlohou je zmierniť opuchy a pocit ťažoby v nohách a minimalizovať napätie. Krém má navyše zlepšiť mikrocirkuláciu krvi v dolných končatinách a posilniť cievy. Okrem toho by pravidelné používanie malo udržiavať žily v dobrom stave.

Produkt je založený na receptúre rastlinných zložiek s obsahom vitamínov a minerálov. Krém môžu používať muži aj ženy. Momentálne je dostupný za zvýhodnenú cenu.

veniselle 2 Veniselle  masť kŕčové žily. Môžete si objednať tu
Veniselle – masť kŕčové žily cena

Veniselle krém na kŕčové žily – Účinky

Veniselle krém je určený na zlepšenie práce obehového systému, aby sa žily dolných končatín udržali v dobrom stave čo najdlhšie. Na tento účel boli použité prírodné a bylinné zložky. Medzi najdôležitejšie účinky krému na kŕčové žily patria:

 • – lepšia pružnosť a pevnosť stien ciev
 • – posilnenie žíl a kapilár
 • – redukcia žiliek na nohách a prevencia ich tvorby
 • – zlepšenie mikrocirkulácie krvi
 • – zabraňuje tvorbe krvných zrazenín
 • – odstránenie opuchov nôh, uvoľnenie svalového napätia v nohách
 • – zabraňuje a eliminuje tvorbu metličkových žiliek na nohách

Výrobca píše aj o indikácii použitia krému ako profylaxie proti vzniku kŕčových žíl a ako komplexnej liečby kŕčových žíl na nohách. Tento krém sa ľahko vstrebáva, nelepí, nešpiní oblečenie.

Na webe, na fóre má krém už veľa názorov a sú pozitívne, na základe nich si viete vymenovať účinky používania tohto krému a či je účinný.

Akým spôsobom liek Veniselle účinkuje ?

Veniselle je krém určený na boj proti kŕčovým žilám a prevenciu ich vzniku. Krém možno použiť profylakticky aj terapeuticky. Výrobca píše, že účinne mení štruktúru krvných zrazenín, znižuje napätie cievnych stien a zápaly. Jeho hlavnou výhodou je viacstupňové a komplexné pôsobenie na žily žien a mužov bez ohľadu na ich vek. Pôsobenie krému je účinné a bezpečné.

Veniselle má chrániť nohy pred žilovým ochorením a odstraňovať vznikajúce kŕčové žily a zároveň regenerovať žily. Pozrite si aj inovatívny gél, o ktorom sme písali skôr.

Užívateľské recenzie potvrdzujú účinnosť krému, ktorý po preniknutí do pokožky začína svoj hojivý účinok.

 • – bojuje proti bolesti dolných končatín
 • – znižuje pocit ťažkosti v nohách
 • – znižuje riziko vzniku krvných zrazenín
 • – znižuje opuch
 • – neutralizuje zápal žíl
 • – zlepšuje prietok krvi

Kŕčové žily sa nesmú podceňovať ani podceňovať

Veniselle možno použiť v rôznych štádiách vývoja žilového ochorenia dolných končatín. Môže sa úspešne použiť v prvom a poslednom štádiu vývoja vážneho ochorenia a profylakticky.

Krém je určený na redukciu kŕčových žíl bez ohľadu na príčinu ich vzniku. Posilňuje cievy, žilové steny, znižuje bolesť a znižuje viditeľnosť kŕčových žíl. Pravidelné používanie krému pomáha predchádzať vzniku krvných zrazenín a môže zlepšiť prietok krvi v končatinách posilnením ciev.

Kŕčové žily vyzerajú veľmi nevzhľadne, navyše môžu viesť k závažným ochoreniam – napr. žilová nedostatočnosť, infarkt myokardu, trombóza, žilová nedostatočnosť. Vo veľmi ťažkých prípadoch až amputácia postihnutej končatiny. Vďaka pôsobeniu Veniselle možno rozvoju týchto ochorení predchádzať.

Kedy použiť Veniselle ?

Veniselle krém je možné použiť profylakticky, teda vtedy, keď sa chcete postarať o zdravie svojich žíl a dolných končatín. Ide o prírodný, bylinný prostriedok so silným, no zároveň overeným zložením. Má účinne podporovať prácu zaťažovaných končatín napr. po dlhej prechádzke, po náročnom dni v práci, nemocničnej liečbe, dlhom ležaní a rekonvalescencii.

Okrem toho bolo zloženie krému vyvinuté tak, aby účinne liečilo už existujúce kŕčové žily. Regeneruje poškodené žily, cievne steny, odstraňuje bolesť. Je teda určený všetkým s vyššie uvedenými príznakmi bez ohľadu na vek.

kŕčové žily Veniselle ?

Výrobca Veniselle dáva tipy, ako používať krém na dosiahnutie výsledkov. V prvom rade pamätajte na to, že krém treba používať pravidelne, aby efekt priniesol výsledky. Čím menšie lézie sa majú vyliečiť, tým kratšia bude doba aplikácie. Ak však už trpíte pokročilou formou kŕčových žíl, mali by ste krém používať čo najčastejšie. Aj niekoľkokrát denne.

kŕčové žily Veniselle na postihnuté miesta. Jemne rozotrite po celej dĺžke postihnutej epidermy a vmasírujte. Nechajte, kým sa úplne nevstrebe. Opakujte niekoľkokrát počas dňa.

veniselle 1 Veniselle  masť kŕčové žily. Môžete si objednať tu
Veniselle – masť kŕčové žily cena

Krém na kŕčové žily by sa mal používať dovtedy, kým sa nedosiahnu požadované účinky. Po použití jednej tuby, ak sa nedostavia uspokojivé účinky, môžete siahnuť po ďalšom balení krému. Krém možno použiť aj profylakticky.

Veniselle krém ? – Vedľajšie účinky

Podľa výrobcu krému na kŕčové žily sú jeho zložkami najmä rastlinné, známe a overené bioorganické extrakty. Vďaka tomu má byť užívanie Veniselle bezpečné a nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky.

Je dôležité, aby v názoroch na tento krém neboli žiadne informácie o tom, že by spôsoboval vedľajšie účinky. Nikto z užívateľov tomu nevenoval pozornosť, skôr sa objavujú komentáre, že krém sa dodatočne stará o pokožku.

Výrobca však upozorňuje, že vzhľadom na vaše zdravie odporúča prečítať si príbalový leták priložený k obalu a pri alergii na zložky prípravok nepoužívať. Ignorovanie týchto upozornení môže mať nepriaznivé účinky. Okrem alergií a precitlivenosti výrobca neinformuje o ďalších kontraindikáciách. Krém môžu používať ľudia všetkých vekových kategórií s rôznymi štádiami žilového ochorenia.

Účinné látky Veniselle , čo krém obsahuje?

Aktívne zložky krému Veniselle sa vstrebávajú do pokožky a jej hlbokých vrstiev a naštartujú ich reparačný účinok. Krém má po preniknutí do tkanív posilniť cievy a zregenerovať ich. Rastlinné látky s protizápalovými vlastnosťami ich redukujú a majú znižovať opuchy.

Najdôležitejšie zložky krému sú:

 • – výťažok z gaštanu má zlepšiť žilové prekrvenie ciev
 • – výťažok z harmančeka výrazne znižuje opuchy a zápaly, vyživuje pokožku
 • – výťažok zo žihľavy by mal znížiť viditeľnosť kŕčových žíl a metličkovitých žíl na pokožke
 • – extrakt z červenej papriky má tlmiť bolesť
 • – extrakt z paliny má antikoagulačný účinok
 • a početné pomocné zložky, medzi ktoré patria:
 • – kofeín
 • – mentol
 • – vitamíny A, C, KE, B, horčík, vápnik, chróm, minerálne soli, železo, organické kyseliny, meď

Veniselle recenzie, fórum, hodnotenia

Názory na fóre o kréme na kŕčové žily Veniselle , ktoré sa nám podarilo zozbierať, potvrdzujú účinnosť tohto produktu, pretože účinky popisované užívateľmi sa zhodujú s tými, ktoré uvádza výrobca. Krém odstraňuje pocit bolesti, znižuje viditeľnosť kŕčových žíl, prináša úľavu, odstraňuje opuchy a pocit ťažoby v nohách.

„Len odkedy som si kúpil Veniselle , cítim úľavu. Tento krém je moja spása. Mám prácu v stoji a po 8 hodinách státia sa mi ledva vošli členky do topánok a táto bolesť v miestach, kde boli kŕčové žily ma veľmi trápila. Gél si beriem so sebou do práce a cez prestávku ho namažem, aby som pocítila úľavu. Doma po kúpeli si neviem predstaviť, že by som ho nepoužívala. Bolesť sa znížila, opuch po použití gélu nie je taký veľký.“ Mária

Veniselle krém na kŕčové žily – Kde kúpiť? Aká cena? Objednávka, Výrobca

Veniselle krém ?

Krém Veniselle si môžete kúpiť online priamo od výrobcu za akciovú cenu. Krém nekúpite v lekárňach. Jedinou formou nákupu je online nakupovanie. Výrobca nedistribuuje do iných obchodov alebo lekární s cieľom znížiť náklady a predávať výrobok za atraktívne ceny.

Pre kúpu krému je potrebné vyplniť krátky nákupný formulár, zvoliť spôsob doručenia a platby. Nemusíte robiť nič iné. Nemusíte sa ani registrovať v obchode, takže ušetríte čas.

Koľko stojí krém?

Čas propagácie je obmedzený. V súčasnosti stojí jedno balenie krému menej. Nevieme však, ako dlho táto akcia potrvá.

Vložiť komentár