Veniselle – masť kŕčové žily. Môžete si objednať tuVedeli ste, že každá tretia žena trpí kŕčovými žilami dolných končatín? Toto ochorenie nevzniká náhle, cez noc, je to dlhodobý proces. Kŕčové žily sa vyvíjajú postupne v dôsledku mnohých faktorov. Na trhu sa objavil nový gél, ktorý je určený na zastavenie procesu kŕčových žíl. Veniselle , pretože to je to, o čom hovoríme, je prírodný prípravok, ktorý si už získal podporu mnohých používateľov. V nasledujúcej recenzii kontrolujeme účinok tohto gélu, jeho zloženie a názory na fóre.

Veniselle – čo je to vlastne za gél?

Veniselle nie je nič iné ako účinný krém na kŕčové žily, ktorý vďaka silným, prírodným, bioorganickým zložkám odstraňuje bolesť a svrbenie dolných končatín. Je určený na účinné rozpúšťanie krvných zrazenín a regeneráciu ciev. Krém navyše znižuje opuchy, ktoré sa objavujú na nohách a znižuje viditeľnosť metličkovitých žíl a existujúcich kŕčových žíl.

Tento krém bol zostavený tak, aby pomohol všetkým, ktorí bojujú s kŕčovými žilami, nielen ženám, ale aj mužom. Spotrebiteľský prieskum potvrdil účinok krému a vylúčil riziko vedľajších účinkov. Tento krém je bezpečný – informuje výrobca.

veniselle 2 Veniselle  masť kŕčové žily. Môžete si objednať tu
Veniselle – masť kŕčové žily cena

Veniselle aké účinky?

Účinky Veniselle :

 1. Úľava od bolesti
 2. Zníženie opuchu nôh
 3. Menšia viditeľnosť prekrvenia žíl a kŕčových žíl
 4. Menšia viditeľnosť trhlín
 5. Rýchlejšia regenerácia krvných ciev
 6. Väčšia elasticita krvných ciev

Veniselle ako to funguje?

V súčasnosti sa odhaduje, že 35 % žien vo veku 18 – 75 rokov má diagnostikované ochorenie súvisiace so žilovým systémom dolných končatín – kŕčové žily.

Neliečené ochorenie vedie k mnohým ďalším ochoreniam – trombóza, embólia, mŕtvica, infarkt myokardu. Netreba to podceňovať.

Kŕčové žily sa vyvíjajú v troch fázach.

 1. V prvom štádiu rozvoja žilového ochorenia sa spočiatku – najmä večer – po celom dni prejavuje únava, nepohodlie a pocit ťažkých nôh a na koži sa objavujú prvé pavúkovce.
 2. V druhom štádiu vývoja závažného žilového ochorenia sa na nohách objavujú uzliny, výrazne sa zväčšujú žily.
 3. V treťom štádiu kŕčové žily tvrdnú, v žilách vzniká zápal, väčšia bolestivosť. Existuje aj krvácanie. Nohy sú čoraz častejšie opuchnuté, bolestivé a ťažké. Tretia etapa je posledná, ktorá sa ešte dá zvládnuť bez operácie.

Akcia Veniselle

Krém Veniselle je podľa výrobcu produktu takmer okamžitý, pričom píše, že ihneď po vstrebaní účinných látok krému začnú pôsobiť a bránia ďalšiemu rozvoju ochorenia. Najprv sa zmiernia príznaky a bolesti spojené s kŕčovými žilami a lieči sa zápal. V neskoršom štádiu má krém priaznivo pôsobiť na žilový systém prestavbou a regeneráciou, ako aj odblokovaním ciev a umožnením prietoku krvi.

Čo píšu na fóre o Veniselle – názory, komentáre na webe

Krém Veniselle už prospel mnohým ľuďom . Na fóre o liečbe kŕčových žíl pribúdajú pozitívne názory na tento krém. Žiadny iný krém, dokonca ani ten z lekárne, nemá také účinky – píšu užívatelia.

„Kúpil som si tento krém, pretože sa mi objavili prvé pavúčie žily a vyšli mi žily. Vyzeralo to nevzhľadne. Som mladá a chcela som nosiť krátke šaty. Nechcela som sa vzdať a krém som si kúpila. Po 3 týždňoch používania som videl prvé účinky. Pavučinové žily zmizli a žila je takmer neviditeľná. S výsledkami som spokojný. Skoršie gély nedávali také účinky. Odporúčam krém Veniselle .” Monica

kúpila krém Veniselle , veľa sa zmenilo . Konečne mi prestali opúchať nohy a po práci nemám neustály pocit ťažkých nôh. Okrem toho má krém analgetický a upokojujúci účinok. Zmizli bolesti v oblasti kŕčových žíl a výrazne sa znížila ich viditeľnosť. Vrelo odporúčam tento krém. Je skvelý!“ Karina

Použitie Veniselle

Na stránke výrobcu sa dočítame, že čím skôr sa s liečbou Veniselle začne , tým lepšie výsledky možno dosiahnuť. Po kréme sa oplatí siahnuť aj vtedy, keď nechceme dostať kŕčové žily a radšej im predchádzame ako ich liečime. Aplikujte krém pri prvých príznakoch. Tieto príznaky zahŕňajú:

 • Bolesť v dolných končatinách
 • Opuch a pocit ťažkosti
 • Pocit svrbenia a pálenia v nohách
 • Rýchlejšia únava nôh
 • Vzhľad pavúčích angiómov
 • Zmeny farby kože – modriny, začervenanie
 • Necitlivosť nôh
 • Pocit pulzujúcich nôh

Po rozpoznaní niektorého z príznakov výrobca odporúča použiť krém ako prevenciu ďalšieho rozvoja ochorenia. – má tiež pozitívne hodnotenia zákazníkov.

kŕčové žily Veniselle ?

Už skôr sme spomínali, že krém môže používať každý – teda ženy aj muži, ktorých trápi problém kŕčových žíl a tí, ktorí sú v takzvanej rizikovej skupine. Medzi týchto ľudí patria:

 1. Ľudia, ktorí pracujú v stoji alebo v sede, napr. pracovníci vo výrobe, učitelia, účtovníci
 2. Ľudia s rodinnou anamnézou kŕčových žíl
 3. Ľudia s nadváhou
 4. Tehotná žena
 5. Ľudia, ktorí vedú neaktívny životný štýl (zlá strava, nedostatok fyzickej aktivity)
 6. Ľudia užívajúci stimulanty (alkohol, cigarety)
 7. Ľudia, ktorí trpia bolesťami dolných končatín

Veniselle krém ?

Krém na kŕčové žily Veniselle pre jemnú a hladkú textúru. Rýchlo preniká do pokožky a zložky začnú okamžite pôsobiť. Pravidelné používanie krému vám umožňuje obnoviť krvné cievy a žily a účinky. Liečba krémom trvá minimálne 3 týždne. Pri vážnejších problémoch súvisiacich so žilami sa dĺžka liečby predlžuje.

Malé množstvo krému systematicky (asi 3x denne) jemne vtierajte na postihnuté miesta. Krém nanášajte vždy na čistú a suchú pokožku. Nechajte pôsobiť, kým sa úplne nevstrebe. Opakujte to toľkokrát denne, koľko potrebujete.

Veniselle Vedľajšie účinky, Kontraindikácie, Vedľajšie účinky

Na stránke výrobcu sa dočítame informáciu, že krém Veniselle a jeho používanie nespôsobuje vedľajšie účinky. Krém je zložený z prírodných zložiek, ktoré nespôsobujú vedľajšie účinky. Na stránke sme tiež nenašli informácie o výskyte alergických reakcií. Jedinými kontraindikáciami sú vážne ochorenia alebo tehotenstvo, vtedy by ste sa mali poradiť so svojím lekárom.

veniselle 1 Veniselle  masť kŕčové žily. Môžete si objednať tu
Veniselle – masť kŕčové žily cena

Názory zákazníkov potvrdzujú, že ide o bezpečný a prírodný krém, ktorý má pomôcť v boji proti kŕčovým žilám.

Aké zložky krém Veniselle obsahuje ? Leták

Správne zložené rastlinné extrakty z ekologického poľnohospodárstva umožňujú komplexné pôsobenie krému proti kŕčovým žilám Veniselle . Krém je založený na silných, ale aj bezpečných dávkach rastlinných extraktov. Medzi najdôležitejšie zložky tohto prípravku patria:

 1. – Gaštanový extrakt – zodpovedný za zlepšenie prietoku krvi v žilách a cievach
 2. – Výťažok z harmančeka – účinný v boji proti opuchom dolných končatín, znižuje pocit ťažoby v nohách a lieči zápaly ciev
 3. – Extrakt zo žihľavy – má regeneračný a tonizujúci účinok, má účinne zlepšiť vzhľad nôh znížením viditeľnosti metličkovitých žíl a kŕčových žíl
 4. – Extrakt z červenej papriky – má výrazne tlmiť bolesť vďaka svojim protizápalovým a analgetickým vlastnostiam
 5. – Extrakt z paliny – výrazne znižuje riziko vzniku krvných zrazenín v cievach nôh
 6. – pantenol – známy svojimi ošetrujúcimi vlastnosťami, má chrániť a hydratovať pokožku
 7. – kofeín – výrazne zlepšuje prietok krvi v cievach a stimuluje pokožku k obnove
 8. – mentol – má upokojujúci účinok, znižuje bolesť a opuch, odstraňuje pocit ťažoby v nohách, má chladivý účinok na pokožku
 9. – vitamíny A, C, KE, B, železo, horčík, meď, vápnik, chróm, minerálne soli – podporujú liečbu kŕčových žíl

Veniselle krém ?

Veniselle krém je dostupný na priamy predaj – od výrobcu krému. Teraz je k dispozícii na nákup za atraktívnu cenu. Prípravok nie je dostupný na iných webových stránkach alebo v obchodoch s bylinkami. Pôvodný produkt tiež nebol vystavený. Nedá sa kúpiť v lekárňach.

Objednajte si Veniselle

Krém si môžete objednať na oficiálnej predajnej stránke výrobcu.

Na webovej stránke vyplňte krátky predajný formulár. Zadajte svoje kontaktné údaje a vyberte si formu doručenia a platby.

Koľko stojí krém na kŕčové žily? Cena Veniselle

Aktuálne je tento krém na kŕčové žily v akcii. Je to časovo obmedzené. Nevieme, ako dlho to bude trvať. Cenu krému zistíte po kliknutí na odkaz nižšie, ktorý vás presmeruje na nákup u výrobcu.

Vložiť komentár