Hondrofrost – gél rybníky. Môžete si objednať tuNovinkou je gél špeciálne vytvorený na zmiernenie bolesti svalov a kĺbov.

Hondrofrost – recenzia gélu na bolesti kĺbov a svalov

Bolesť kĺbov je veľmi častá, ale ak sa nelieči okamžite, môže zničiť kvalitu vášho každodenného života. Tieto poruchy niekedy zhoršujú aj tie najbežnejšie denné pohyby, čím človeka obmedzujú vo vykonávaní bežných denných činností.

Z tohto dôvodu je dobré nepodceňovať prvé príznaky a rátať s tým, že im bude čeliť. Ako však tento produkt funguje? Aké zložky obsahuje? Kde ho kúpiť za najlepšiu cenu? Odpoveď nájdete v recenzii nižšie.

hondrofrost 2 Hondrofrost  gél rybníky. Môžete si objednať tu
Hondrofrost – gél rybníky cena

Hondrofrost – čo to je a ako to funguje?

môžu ho užívať ľudia všetkých vekových kategórií a dokáže pôsobiť proti a odstraňovať najčastejšie bolesti kĺbov. Môže byť ideálnym riešením pre každého, kto si chce zlepšiť fyzickú kondíciu bez použitia invazívnych prípravkov.

Gél sa ľahko vstrebáva a nezanecháva šmuhy. Užitočný je aj pre športujúcich ľudí, pretože pri použití asi tridsať minút pred tréningom pripravuje ohybnosť kĺbov, pri použití bezprostredne po tréningu zachováva svalovú relaxáciu.

Vďaka Hondrofrost môžete konečne zabudnúť na problémy s kĺbmi, ktoré vám nedovoľujú cítiť sa dobre a žiť plnohodnotný život. Je to vynikajúce riešenie na obnovenie a ochranu zdravia kĺbov a liečbu zápalov, ktoré spôsobujú bolesť. Je to 100% prírodný a veľmi účinný produkt. Dá sa použiť na akýkoľvek kĺb (koleno, ruka, lakeť, rameno atď.).

Výhody používania Hondrofrost

Aplikovaním na postihnuté miesto môžete získať obrovské výhody vďaka prírodným zložkám.

Tieto zložky, zmiešané dohromady, podporujú regeneráciu traumatických svalov (vyvrtnutia a natiahnutia). Ich protizápalový účinok zabraňuje bolesti a uvoľňuje oblasť.

Stručne povedané, hlavné výhody používania Hondrofrost sú:

 • zníženie bolesti svalov a kĺbov;
 • zníženie zápalu;
 • príprava svalov pred tréningom;
 • zlepšenie pohyblivosti poškodených kĺbov;
 • zníženie opuchu;
 • uľahčenie hojenia.

Okrem toho má výrazný vplyv na chrupavku, ktorej stenčovanie v priebehu rokov je zodpovedné predovšetkým za bolestivé neduhy.

Hondrofrost – aké je zloženie a vzorec gélu?

Všetky zložky obsiahnuté v zložení tohto gélu sú prírodného pôvodu. Boli predtým testované, takže používanie tohto produktu je bezpečné. Tu sú zložky obsiahnuté v produkte:

 • Panthenol : hrá veľmi dôležitú úlohu pri reprodukcii buniek, čím zabraňuje starnutiu epidermy. Má upokojujúci, zmäkčujúci a zvlhčujúci účinok, teda nevyhnutné faktory v boji proti zápalom kĺbov.
 • Alantoín : široko používaný pre svoje protizápalové a hojivé vlastnosti. Jeho extrakt sa získava z koreňov a listov, má upokojujúci účinok.
 • Diablov pazúr: od pradávna sa používa na liečbu bolesti kĺbov. Výhody tejto zložky boli preukázané časom vďaka jej analgetickému účinku, ktorý lieči zápaly a podporuje dobrý stav ciev.
 • Chondroitín a glukosamín : oba aktívne pôsobia na zdravie kĺbov. Glukosamín zase posilňuje chrupavku a zabraňuje jej rednutiu.
 • Extrakt z arniky : prírodná zložka s analgetickými a antineuralgickými vlastnosťami , užitočná pri znižovaní opuchov spôsobených zápalom.

Hondrofrost – Vedľajšie účinky a kontraindikácie

Tento gél je bez škodlivých látok ako sú parabény a silikóny a je dermatologicky testovaný. Keďže nejde o liek, nemá žiadne vedľajšie účinky a môže ho užívať každý.

Keďže ide o prírodný produkt, nemá žiadne kontraindikácie ani vedľajšie účinky . Jediný malý trik, ktorý by sa nikdy nemal brať na ľahkú váhu, je uistiť sa, že nie ste alergický na žiadnu zo zložiek, ktoré obsahuje.

Inak opakované používanie Hondrofrostu len prospieva všetkým typom pleti, aj tej najcitlivejšej, vďaka extrémne vysokej tolerancii.

Ako používať Hondrofrost ? Návod a leták

Výrobok sa predáva v praktickej fľaštičke, ktorá je vhodná aj pri trávení času mimo domova.

Pred aplikáciou sa odporúča, aby bola pokožka čistá a suchá, potom by sa malo postihnuté miesto potierať a masírovať . Fľaštička obsahuje 30 ml produktu. Neoplachovať a nemazať.

hondrofrost 1 Hondrofrost  gél rybníky. Môžete si objednať tu
Hondrofrost – gél rybníky cena

Hondrostrong – názory a recenzie z fóra

Mnoho ľudí, ktorí si kúpili , bolo veľmi spokojných s tým, ako tento produkt splnil svoje sľuby.

Nižšie uvádzame tri recenzie zverejnené zákazníkmi, aby sa tí, ktorí ešte nemajú jasné predstavy, mohli o tom dozvedieť viac.

Dlho som mal silnú bolesť v ramenách kvôli úderu z práce. Náhodou, keď som surfoval po internete a hľadal produkt, ktorý by so mnou mohol niečo urobiť, objavil som ho a fascinovaný jeho vlastnosťami som sa rozhodol, že si ho kúpim. Po niekoľkých dňoch používania som videl viditeľné zlepšenie. Za zmienku tiež stojí, že tento gél je vhodný pre každého, pretože neexistujú žiadne kontraindikácie, pretože je úplne prirodzený.

Často hrávam volejbal, aj 4x do týždňa. Počas posledného zápasu som však urobil chybný pohyb ľavou rukou, čo mi spôsobilo veľkú bolesť. Na druhý deň mi to tak opuchlo, že som s ním už nevedela hýbať. Skúšal som rôzne riešenia, ale žiadne sa nezdalo byť dostatočne účinné, kým som nenašiel . Už po 3 dňoch od začiatku kúry som zistil, že je prospešná a z tohto dôvodu mám pocit, že ju môžem odporučiť.

Boli časy, keď mi kolená robili problémy až do bodu, kedy som už takmer nemohol chodiť. Pravdepodobne to bolo spôsobené opakovaným zlým držaním tela v priebehu rokov. Vyskúšal som veľa produktov bez toho, aby som našiel nejaké výhody, kým ma neodporučil starý priateľ. Prvé výsledky na seba nenechali dlho čakať a teraz som prakticky vyliečený. Objednal som si ju s 50% zľavou a keďže ponuka je stále aktívna, naozaj si myslím, že si zoženiem ešte jednu náhradnú fľašu.

Hondrofrost – cena a kde kúpiť?

Ak si ho chcete kúpiť, musíte prejsť na oficiálnu stránku spoločnosti, pretože nie je k dispozícii vo fyzických obchodoch ani v iných známejších e-shopoch. Toto rozhodnutie bolo prijaté s cieľom zabrániť tomu, aby zákazníci upadli do nepríjemných podvodov kúpou neoriginálneho produktu. Momentálne prebieha veľmi výhodná akcia 50% zľava na balíček. Upozorňujeme, že akcia nebude aktívna navždy, preto sa oplatí nakúpiť čo najskôr, aby ste nezaplatili plnú cenu.

Ak chcete pokračovať, stačí vyplniť formulár s vašimi osobnými údajmi a telefónnym číslom. Po vyplnení čakáme na telefonát operátora, ktorý potvrdí objednávku. Tovar vám dorazí domov do dvoch pracovných dní a nebudú vám účtované žiadne náklady na dopravu.

Pri platbe sa výrobca rozhodol pre platbu na dobierku, pričom faktúru zaplatí priamo kuriérovi po doručení balíka, bez zaplatenia jediného eura vopred. Prípadne môžete platiť aj kreditnou kartou alebo Paypalom .

Vložiť komentár