Gluconol – tabletky cukrovka. Môžete si objednať tuČo je Gluconol ?

Je vo forme tabliet s obsahom rastlinných extraktov s liečivým účinkom. Glukonol je určený na podporu činnosti pankreasu, aby sa rýchlejšie regeneroval a bol schopný udržiavať správnu hladinu glukózy.

Glukonol zvyšuje tvorbu dôležitého hormónu – inzulínu, vďaka ktorému sa zlepšuje metabolizmus cukrov. Glukóza sa efektívnejšie prenáša do buniek tela, čo ovplyvňuje efektívnejšiu kontrolu hladiny cukru v krvi, skvelý účinok má aj vyššie popísaný prípravok, ktorý bol popísaný v inom článku.

gluconol 2 Gluconol  tabletky cukrovka. Môžete si objednať tu
Gluconol – tabletky cukrovka cena

Pre diabetikov má veľký význam, pretože normalizuje prácu tela, ktorá bola v dôsledku choroby vážne narušená.

Glukonol navyše potláča chuť do jedla, takže ľudia s cukrovkou majú väčšiu šancu udržať si správnu telesnú hmotnosť – obezita ide často ruka v ruke s cukrovkou, čo vedie k nebezpečným komplikáciám.

Ako Gluconol účinkuje ?

 • – urýchľuje rekonštrukciu poškodeného pankreasu
 • – podporuje prácu pankreasu
 • – reguluje hladinu glukózy
 • – znižuje chuť na sladké
 • – znižuje hladinu zlého cholesterolu

Glukonolové zloženie

Gluconol obsahuje iba prírodné zložky s dobre známymi účinkami. To zaručuje bezpečnú liečbu bez vedľajších účinkov alebo exacerbácie príznakov cukrovky. Ingrediencie boli vybrané tak, aby mal prípravok vysokú vstrebateľnosť a nedráždil tráviaci systém.

Tu je zoznam zložiek doplnku Gluconol :

1. Senovka grécka – zvyšuje sekréciu inzulínu organizmom. Jeho pravidelné užívanie má za následok aj to, že pocit sýtosti trvá dlhšie a po jedle nedochádza k náhlemu zvýšeniu hladiny cukru v krvi. Táto zložka tiež pomáha normalizovať hladinu cholesterolu a triglyceridov.

2. Horký melón – prísada. Obsahuje kyselinu oleanolovú a polypeptidy, ktoré sú veľmi účinné pri liečbe cukrovky.

3. Moruša biela – známa tým, že je veľmi účinná pri znižovaní hladiny cukru. Moruša obsahuje zlúčeninu nazývanú DNJ, ktorá inhibuje rozklad škrobu a tým zabraňuje zvýšeniu hladiny cukru po jedle. Moruša tiež poskytuje kvercetín, ktorý kontroluje hladinu sorbitolu , čím chráni nervový systém, obličky a oči pred poškodením.

4. Vilcacora – rastlina používaná pri liečbe reumatizmu, astmy a zápalov. Znižuje krvný tlak, zvyšuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu, podporuje liečbu cukrovky.

5. Gurmar – exotická rastlina, odpradávna používaná ako účinný liek na cukrovku. Normalizuje hladinu cukru, triglyceridov a zlého cholesterolu.

Podporuje činnosť pečene, pankreasu a obličiek. Pomáha kontrolovať chuť do jedla, vďaka čomu je užitočný aj pri chudnutí.

Gluconol Recenzie

uvažujú jeho kupujúci o doplnku Gluconol ? Ako každý doplnok má svojich priaznivcov aj odporcov. Ak chceme poznať skutočné názory, potom môže byť dobrým nápadom hĺbkové vyhľadávanie toho, čo píšu na fóre alebo na sociálnych sieťach . Existuje veľa ľudí, pre ktorých sa Gluconol ukázal ako veľmi dobré riešenie, ale príliš drahé na pravidelné používanie.

Tu sú niektoré posudky od používateľov doplnku Gluconol :

„Dlhý čas mám cukrovku a myslím, že nemusím nikoho presviedčať, aká únavná je táto choroba. Používam veľa bylinných doplnkov a tak som natrafil na Gluconol. Čítal som o tom na rôznych fórach, ale nikdy som to nevidel v lekárni. Rozhodol som sa ho však objednať a skutočne sa mi podarilo znížiť chuť na sladké, čo bol doteraz môj najväčší problém . Všetko je v poriadku, ale cena glukonolu je pre mňa príliš vysoká.“

gluconol 1 Gluconol  tabletky cukrovka. Môžete si objednať tu
Gluconol – tabletky cukrovka cena

„Mám tendenciu maškrtiť, čo je v mojom stave samozrejme veľmi zlý nápad. Skúšal som to riešiť rôznymi spôsobmi a nakoniec sa mi do rúk dostal Gluconol . Po pár dňoch som si všimol, že už netrpím návalmi hladu, ani nemám rýchle výkyvy hladiny glukózy. Toto riešenie má však vážnu nevýhodu, a to jeho cenu. Glukonol je určite príliš drahý, podobné produkty stoja v lekárni oveľa menej.“

Pozri tiež:

Oplatí sa používať Gluconol ?

Výhody

 • bezpečné, bylinné zloženie
 • – žiadne vedľajšie účinky
 • – účinné potlačenie chuti do jedla a podpora chudnutia

Nevýhody

 • -vysoká cena, ktorá je pre mnohých ľudí príliš vysoká, aj keď je produkt v akcii

Zhrnutie

Ako ukazujú hodnotenia zákazníkov, Gluconol môže výrazne podporiť liečbu cukrovky, je užitočný aj pri chudnutí, pretože znižuje chuť do jedla.

Názory však nie sú jednoznačne pozitívne – pre niektorých spotrebiteľov ide o ideálne riešenie pri liečbe cukrovky, pre iných doplnok, ktorý veľa nedá.

Dôležitý je však fakt, že Gluconol sám o sebe cukrovku nevylieči a ľudia, ktorí ho užívajú, musia pamätať na všetky odporúčania súvisiace s liečbou.

Na čo pamätať pri liečbe cukrovky?

– Hladiny cukru by sa mali merať denne a výsledky by sa mali zaznamenávať, aby bolo možné počas návštevy lekára presnejšie diagnostikovať stav pacienta.

– Dávajte si pozor na nadváhu. Ľudia s cukrovkou musia dbať na zdravú telesnú hmotnosť, ktorá je podporená zdravou stravou a správnym množstvom pohybu.

– Mali by ste dbať na odpočinok, aby sa telo správne zregenerovalo.

Cena glukonolu

Glukonol sa nepredáva v lekárňach , ako aj na internete a Ceneo . Jeho výhradnú distribúciu má na starosti výrobca – tablety je možné objednať na jeho webovej stránke vopred vyplnením krátkeho formulára.

Vložiť komentár