Cardione – tabletky hypertenzia. Môžete si objednať tuSvetová zdravotnícka organizácia už dlho uvádza ohromujúce čísla o úmrtnosti spôsobenej . Smutnou správou je, že viac ako 40 % všetkých úmrtí na celom svete súvisí s kardiovaskulárnymi ochoreniami. Z týchto úmrtí bolo až 85 % spôsobených mozgovou príhodou alebo srdcovým infarktom, inými slovami infarktom myokardu. Znie to strašidelne? Cardione je údajne doplnok určený na prevenciu rozvoja srdcových chorôb. Čo je Cardione , ako funguje, aké je jeho zloženie? Na tieto a ďalšie otázky o tomto produkte odpovedáme v nasledujúcej recenzii.

Čo je Cardione ?

Cardione je doplnok, ktorý priaznivo ovplyvňuje činnosť kardiovaskulárneho systému, zabezpečuje správny krvný tlak a správnu činnosť srdca. Doplnok stravy vo forme kapsúl na báze prírodných a organických zložiek reguluje krvný tlak na fyziologickú úroveň. Výrobca doplnku deklaruje, že prípravok je účinný pri liečbe hypertenzie rôznej závažnosti. Cenné biozložky prípravku zabraňujú infarktu myokardu a mozgovej príhode. Produkt bol odporúčaný mnohými vynikajúcimi kardiológmi pre jeho klinicky overený účinok.

Cardione doplnok stravy funguje ?

Podľa výrobcu Cardione bol jeho účinok potvrdený v klinických štúdiách. Výživový doplnok účinne odstraňuje všetky príčiny hypertenzie, ktorá následne vedie k mnohým závažným ochoreniam.

cardione 2 Cardione  tabletky hypertenzia. Môžete si objednať tu
Cardione – tabletky hypertenzia cena

Kapsuly a všetky ich príznaky . To znamená, že krvný tlak sa normalizuje – vráti sa späť na fyziologickú normu. Pravidelný príjem tabliet tiež umožňuje obnoviť elasticitu krvných ciev. Okrem toho má prípravok pozitívny vplyv na hladinu „zlého“ cholesterolu a účinne ho znižuje.

Profylaktické použitie Cardione účinne chráni a predchádza mŕtviciam a infarktom myokardu.

Ako bojovať proti vysokému krvnému tlaku pomocou Cardione ?

Ako sme spomínali na začiatku tohto článku, hypertenzia je ochorenie, ktoré vážne ohrozuje zdravie a život. Neliečená arteriálna hypertenzia pomerne často vedie k insuficiencii myokardu a následne k infarktu myokardu. Ďalšie komplikácie, ktoré sa vyskytujú, keď sa hypertenzia nelieči, sú napríklad cukrovka, erektilná dysfunkcia, zhoršenie alebo strata zraku, poruchy cerebrálnej cirkulácie a mozgová príhoda, ischemická choroba srdca, zlyhanie obličiek.

Rizikové faktory pre rozvoj vysokého krvného tlaku:

Vek zohráva významnú úlohu pri vzniku hypertenzie. To znamená, že čím sme starší, tým je väčšia pravdepodobnosť vzniku vysokého krvného tlaku. Ľudia nad 35 rokov sú už vo vysoko rizikovej skupine.

Zlá strava – konzumácia spracovaných produktov, nadbytok sodíka, živočíšnych tukov a konzumácia alkoholu vedie k tvorbe aterosklerotických plátov, ktoré blokujú prietok krvi, čo následne vedie k rozvoju hypertenzie. To isté platí pre ľudí, ktorí majú nadváhu a vedú prevažne sedavý spôsob života.

Na zníženie rizika vzniku hypertenzie sa odporúča schudnúť, zaviesť pestrú stravu, zvýšiť fyzickú aktivitu a doplniť Cardione .

Štúdie o príčine vysokého krvného tlaku ilustrujú jeho dedičnosť. Vo väčšom počte prípadov, ak sa ochorenie vyskytlo v rodine, zvyšuje sa aj šanca na jeho rozvoj o 80 %.

Nedostatok odpočinku a stresujúci životný štýl spôsobuje zúženie ciev a tepien. V dôsledku toho naše srdce začne biť oveľa rýchlejšie a krvný tlak stúpa.

Prírodné zložky Cardione

Podľa výrobcu produktu Cardione je zloženie kapsúl na zníženie krvného tlaku 100% prírodné. Ingrediencie boli vybrané a testované tak, aby boli 100% účinné a zároveň bezpečné – rovnako ako v prípravku. Biozložky prípravku zahŕňajú:

Omega-3 – hlavnou výhodou Omega-3 je, že:

 • – normalizovať krvný tlak,
 • – má protizápalový účinok,
 • – sú zodpovedné za udržiavanie správnej hladiny cholesterolu v krvi,
 • – pozitívny vplyv na nervový systém a funkciu mozgu,
 • – posilniť krvné cievy
 • – podporovať prácu srdca

Koreň žihľavy – hlavnou výhodou koreňa žihľavy je:

 • – zníženie hladiny cukru v krvi,
 • – podporuje normalizáciu krvného tlaku,
 • – pomáha pri činnosti obličiek,
 • – má pozitívny vplyv na prácu obehového systému
 • – zvyšuje počet

Hlohový olej – hlavnou výhodou hlohového oleja je, že:

cardione 1 Cardione  tabletky hypertenzia. Môžete si objednať tu
Cardione – tabletky hypertenzia cena

 • – zlepšuje prekrvenie ciev,
 • – podporuje činnosť kardiovaskulárneho systému,
 • – čistí krvné cievy,
 • – podporuje prietok krvi,
 • – podporuje ochorenia ako: tachykardia, arytmie,

Riboflavín – hlavnou výhodou riboflavínu je:

 • – znižuje napätie v cievach,
 • -upravuje úroveň úzkosti,
 • – zabraňuje rozvoju anémie,
 • – stimuluje saturáciu buniek kyslíkom,

Tiamín – hlavnou výhodou tiamínu je, že:

 • – priaznivo ovplyvňuje činnosť srdcového svalu,
 • – spomaľuje proces starnutia krvných ciev,
 • – zlepšuje odolnosť celého ľudského tela

Ako prebiehali klinické skúšky kapsúl na krvný tlak Cardione ?

Klinické štúdie vykonané s doplnkom stravy Cardione v roku 2018 zahŕňali 221 ľudí rôzneho veku s rôznymi príznakmi hypertenzie. Tieto štúdie boli vykonané Národným inštitútom zdravia a ukázali, že Cardione má veľmi pozitívny vplyv na fungovanie ľudského obehového systému.

Ako vyzerá liečba Cardione ?

stravy Cardione sa odporúča užívať podľa pokynov výrobcu. Sú v príbalovom letáku.

Tu sú najdôležitejšie tipy:

Prípravok užívame 2x denne. Odporúča sa užívať kapsuly ráno a večer pred jedlom. Tablety zapite veľkým množstvom vody. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku doplnku.

Je Cardione účinný?

Okrem toho, že účinnosť Cardione je potvrdená klinickými skúškami, dôležitým aspektom pri výbere prípravku, ktorý znižuje krvný tlak, sú názory užívateľov. Existuje mnoho pozitívnych vyhlásení ľudí, ktorí používajú liečbu online. Tu sú niektoré z nich:

„Dlhé roky som bojoval s nadváhou, neskôr s hypertenziou. Bral som pravidelne lieky každý deň. Neustále som si tiež musela merať tlak, ktorý skákal ako blázon. Nedokázal som to znormalizovať ani liekmi z lekárne. Priateľ, ktorý sa úspešne vyrovnal so skokmi v krvnom tlaku, mi odporučil tablety Cardione . Odkedy sa liečim, už nemám skoky v krvnom tlaku. Cítim sa oveľa lepšie a bezpečnejšie. Už sa nebojím, že môj krvný tlak stúpne a nebudem ho môcť prekonať.“ Arek, 53 rokov

„Takmer každý v mojej rodine má problémy s krvným tlakom. Všimol som si, že sa mi začína diať niečo znepokojujúce a keďže mám stresujúcu prácu, vedel som, že ma to skôr či neskôr dobehne. Začal som si pravidelne merať tlak a všimol som si, že veľmi skáče. Hneď som siahol po Cardione . Po 2 týždňoch používania som videl prvé účinky. Tlak sa normalizoval. Cardione používam profylakticky každých pár mesiacov.“ Bogna, 58 rokov

„Pre vysoký krvný tlak podstúpil strýko komplikovanú operáciu. Nechcel som riskovať s vedomím, že je to väčšinou dedičné. Skontroloval som svoje výsledky a neboli skvelé. Bola vysoká pravdepodobnosť, že sa choroba rozvinie aj u mňa. Po liečbe Cardione som svoj výskum znova zopakoval. Ukázalo sa, že výsledky sú oveľa lepšie a riziko hypertenzie sa znížilo. Vrelo odporúčam užívať tieto kapsuly profylakticky, pretože so skúsenosťami, ktoré som mal v rodine so svojím strýkom, môžem s istotou povedať, že zdravé srdce je to najdôležitejšie. Madeleine, 40 rokov

Kde si môžem kúpiť Cardione ?

stravy Cardione priamo k vám domov bez toho, aby ste ho opustili. Predaj prebieha iba na internete na oficiálnej predajnej stránke výrobcu. Kapsuly nekúpite ani v lekárni, ani vo vinotékach s doplnkami stravy.

Výrobca tiež varuje pred nákupom produktu na iných stránkach, pretože ho nepredávajú.

Originálny produkt si môžete kúpiť iba priamo od výrobcu. Nákupy z iných zdrojov nie sú zárukou kvality tohto produktu a je vysoká pravdepodobnosť, že ide o falzifikáty.

Koľko stojí Cardione ?

Aktuálne prebieha na stránke výrobcu doplnku stravy, ktorý znižuje krvný tlak, akcia.

Ako objednať Cardione ?

Pre objednanie Cardione vyplňte krátky nákupný formulár na stránke výrobcu. Zadajte svoje kontaktné údaje. Potom vám zavolá konzultant, ktorý potvrdí vaše nákupy a dokončí transakciu. Za balík od Cardione zaplatíte pri doručení.

Čo je Cardione ?

Cardione je doplnok stravy, ktorý znižuje krvný tlak a zlepšuje prácu celého srdcového systému.

Má Cardione nejaké vedľajšie účinky?

klinické štúdie ukazujú pozitívne účinky používania Cardione . Nevykazovali žiadne vedľajšie účinky.

Je Cardione účinný pri znižovaní krvného tlaku?

Áno, štúdie ukazujú, že 97% ľudí užívajúcich Cardione znížilo svoj krvný tlak.

Kde je najlepšie kúpiť Cardione ?

Bezpečný nákup Cardione je možný len cez oficiálnu stránku výrobcu.

Vložiť komentár